Patalpų nuoma

informacija atnaujinta 2018.11.07

 

 

DIDŽIOJI SPORTO SALĖ

Valandos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
12.00-14.00           R. Klimavičius (futbolas)  
16.30-18.30 R. Klimavičius (futbolas) R. Klimavičius (futbolas) R. Klimavičius (futbolas) R. Klimavičius (futbolas)      
17.00-18.30             S. Lisauskas (krepšinis)
18.30-20.00 T. Gurklys (krepšinis)   S. Lisauskas (krepšinis)        
19.00-20.30   R. Blažys (krepšinis)   M. Viliušis (krepšinis) R. Blažys (krepšinis)   Andžej Prokopovičius (futbolas)
20.00-21.30     S. Gedvilas (krepšinis)        
20.30-22.00 A. Rabikis (krepšinis) M. Viliušis (krepšinis)          

 

MAŽOJI SPORTO SALĖ

Valandos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17.00-21.30 A. Genzuras (stalo tenisas)   A. Genzuras (stalo tenisas)   A. Genzuras (stalo tenisas)    
19.00-21.00       J. Kasperovič (tinklinis)      
18.00-20.00             J. Kasperovič (tinklinis)
20.00-22.00   E. Jonaitytė (tinklinis)         N. Fedorovičius (tinklinis)

 

 

SENAS KORPUSAS

">

CHOREOGRAFIJOS SALĖ

Valandos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
13.00-14.00   Dainius (šokiai)   Dainius (šokiai)      
14.00-15.00 U. Goštautienė (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) U. Goštautienė (šokiai)      
15.00-16.00 U. Goštautienė (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) U. Goštautienė (šokiai)    
16.00-17.00 U. Goštautienė (šokiai) Dainius (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) Dainius (šokiai) U. Goštautienė (šokiai)    
17.00-18.00 U. Goštautienė (šokiai) Dainius (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) Dainius (šokiai) U. Goštautienė (šokiai)    
18.00-19.00 Dainius (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) Dainius (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) U. Goštautienė (šokiai)    
19.00-20.00 Dainius (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) Dainius (šokiai) U. Goštautienė (šokiai) Rima (aerobika)    
20.00-20.30   U. Goštautienė (šokiai)   U. Goštautienė (šokiai)      
20.00-21.00 Irina (aerobika)   R. (aerobika) Irina (aerobika)      

 

 

AKTŲ SALĖ

Valandos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
12.45-13.45   BUDORA (karatė)   BUDORA (karatė)      
15.00-16.00         BUDORA (karatė)    
16.30-17.30 BUDORA (karatė)   BUDORA (karatė)      
17.30-18.30 D. Lukaševič (aerobika)     D. Lukaševič (aerobika)      
18.45-19.45 D. Lukaševič (aerobika)     D. Lukaševič (aerobika)      
18.00-19.00     I. Apitionok (treniruokliai)   I. Apitionok (treniruokliai)    
19.00-20.00   I. Apitionok (aerobika) I. Apitionok (aerobika)   I. Apitionok (aerobika)    
20.00-21.00 I. Apitionok (aerobika)     I. Apitionok (aerobika)      

 

202 kabinetas

Valandos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
15.00-16.00 "Bricks4Kidz" būrelis    

 

204 - 207 - 210 kabinetas

Valandos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
13.00-20.00 Meno mokykla Meno mokykla Meno mokykla Meno mokykla Meno mokykla    

 

206 kabinetas

Valandos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
18.00-21.00 L. Dobrovolskis (vairuotojų mokykla)   L. Dobrovolskis (vairuotojų mokykla)        

 

STADIONAS

Valandos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10.00-12.00             D. Radžiūnas (futbolas)
12.00-14.00           R. Klimavičius (futbolas)  
16.30-18.30 R. Klimavičius (futbolas) R. Klimavičius (futbolas) R. Klimavičius (futbolas) R. Klimavičius (futbolas) R. Klimavičius (futbolas)    
17.00-19.00             P. Kazlovskij (futbolas)
18.30-20.00 A. Poplavski (futbolas)            
19.00-21.00     P. Kazlovskij (futbolas)