Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017

 

 

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ kviečia stabdyti patyčias kartu!

 

„Vaikų linija“ kviečia švietimo ir ugdymo įstaigas registruotis, ruošti veiklas ir dalyvauti aštuntojoje nacionalinėje „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2017“, kuri vyks kovo 20-26 dienomis.

 

REGISTRACIJA DALYVAUTI „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2017“

 

Švietimo ir ugdymo įstaigos kviečiamos įtraukti visą savo bendruomenę ir kartu vykdyti įvairias patyčių prevencijai bei jų stabdymui skirtas veiklas. Organizacijos, norinčios dalyvauti „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2017“, iki 2017 m. kovo 1 d. kviečiamos registruotis šiuo adresu: http://www.bepatyciu.lt/register

 

KONKURSAI MOKINIAMS!

 

„Vaikų linija“, artėjant „Veiksmo savaitei be patyčių 2017“, kviečia mokinius dalyvauti dviejuose konkursuose!

11-18 metų mokiniai kviečiami dalyvauti mokinių plakatų konkurse „Patyčios bijo tavo nepritarimo!“. „Vaikų linija“ kviečia mokinius sukurti įtaigų plakatą su šūkiu, raginantį bendraamžius nelikti pasyviais patyčių stebėtojais, bet savo elgesiu aiškiai parodyti nepritarimą patyčioms ir taip jas stabdyti.

 

 

Konkurso „Patyčios bijo tavo nepritarimo!“ laureatai bus pakviesti į „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ renginį ir apdovanoti rėmėjų bei partnerių prizais.

 

Daugiau informacijos apie konkursą ir konkurso sąlygos šiuo adresu: http://www.bepatyciu.lt/veiksmo-savaite-be-patyciu-2017/konkursai-mokiniams/plakatu-konkursas/

Taip pat kviečiame 11-18 metų mokinius dalyvauti dainų konkurse „Patyčios bijo tavo nepritarimo!“. „Vaikų linija“ kviečia vaikus eilėmis ir muzika paskatinti visus, matančius patyčias, netylėti, bet parodyti patyčioms nepritarimą. Kiekvieno stebinčio patyčias vaidmuo itin svarbus, todėl labai svarbu nelikti pasyviais patyčių stebėtojais, o savo elgesiu aiškiai parodyti nepritarimą patyčioms.

 

Geriausių dainų autoriai bus pakviesti atlikti savo dainas gyvai per „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ renginį ir bus apdovanoti rėmėjų bei partnerių prizais.

 

Daugiau informacijos apie konkursą rasite šiuo adresu: http://www.bepatyciu.lt/veiksmo-savaite-be-patyciu-2017/konkursai-mokiniams/dainu-konkursas/

 

Kviečiame registruotis ir dalyvauti „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2017“!

Kilus klausimams dėl dalyvavimo „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2017“, registracijos svetainėje bepatyciu.lt ar mokinių dainų konkursų kviečiame kreiptis el.p. info@bepatyciu.lt arba tel. nr. 867624114.

 

Aurelija Jocaitė

Kampanijos BE PATYČIŲ koordinatorė

Tel. +370 67624114

El.p. info@bepatyciu.lt

 

VšĮ „Vaikų linija“, Algirdo g. 31, 03219 Vilnius

www.vaikulinija.lt | www.bepatyciu.lt

facebook.com/vaikulinija | facebook.com/bepatyciu