Renginys įvyko vasario 22 d. Mokinių taryba, pasikonsultavusi su pradinių klasių mokytojais, parengė vaizdinę medžiagą apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius (pagal ištraukas iš Gustavo enciklopedijos), kryžiažodį su svarbiais Lietuvai žodžiais, Lietuvos himno sukarpytas eilutes, kurias reikėjo suklijuoti ant lapo eilės tvarka, paveikslėlius su svarbiais Lietuvos istoriniais įvykiais, kuriuos reikėjo suklijuoti prie tinkamo pavadinimo ir prisiminti įvykio amžių, dėliones ,,Katedra“ ir ,,Gedimino pilis“. Muzikos mokytoja Dalia Mockevičienė parengė skaidres su Lietuvos vaizdais ir dainų apie Lietuvą žodžiais, kad pabaigoje renginio mokiniai galėtų padainuoti visi drauge.

Dalyvavo Vilniaus “Žiniuko” pradinė mokykla, Vaduvos darželis-mokykla, Trakų pradinė mokykla ir visos 5 mūsų gimnazijos ketvirtokų klasės.

Ruošdamiesi šiam renginiui mokiniai domėjosi Vilniaus, Grigiškių bei visos Lietuvos istorija, kultūra, susibūrę drauge paminėjo Vilniaus miesto 700 metų ir Grigiškių miesto 100 metų jubiliejų. Mokiniai bendravo ir bendradarbiavo, dirbo komandose. 1-ąją vietą konkurse užėmė Vilniaus ,,Žiniuko” pradinė mokykla, 2ąją – mūsų gimnazijos 4a klasė, 3-iąją – Trakų pradinė mokykla.